Psihoterapeuti u sklopu edukacije

Popis individualnih psihoterapeuta za polaznike edukacije iz Gestalt psihoterapije u Centru IGW Zagreb:

  • EAGT – European association of gestalt therapy
    ECGP(EUROPEAN CERTIFICATE OF GESTALT PSYCHOTHERAPY)
  • EAP – European association of psychotherapy
    ECP(EUROPEAN CERTIFICATE OF PSYCHOTHERAPY)

Ana Čović, ECP, ECGP
Tel: +385 98 479010
Adresa e-pošte: ana.covic@zg.t-com.hr
Mjesto: Zagreb


Nataša Barolin Belić, ECP, ECGP
Tel: +385 98 9667796
Adresa e-pošte: natasa@barolinbelic.com
Mjesto: Zagreb


Irena Bezić, ECP, ECGP
Tel: +38 51 3646218
Adresa e-pošte: irena.gestalt@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Sandra Čanić, ECP, ecgp
Tel: +385 98 26 07 26
Adresa e-pošte: sandra.canic@movis.hr
Mjesto: Split


Ines Denona ECP, ECGP
Tel: +385 51 262324
Adresa e-pošte: ines.denona@ri.t-com.hr
Mjesto: Rijeka


Velimir Dugandžić, ECP, ECGP
Tel: +385 91 1114112
Adresa e-pošte: duganv@gmail.com
Mjesto: Varaždin


Nikolina Franić Popović, ECGP
Tel: +385 91 569 55 10
Adresa e-pošte: franiki@net.hr
Mjesto: Split


Lahorka Jurčić, ECP, ECGP
Tel: +385 91 5330294
Adresa e-pošte: lahorka.jurcic@gmail.com
Mjesto: Rijeka


Vedrana Kurjan Manestar,ECP, ECGP
Tel: +385 98 960 9616
Adresa e-pošte: vedranakurjanm@yahoo.com
Mjesto: Zagreb


Maja Lovrin Đurović, HPK, DGIPH, EAGT
Tel: +385 95 561 3398
Adresa e-pošte: mlovrin@yahoo.com
Mjesto: Zadar


Luka Marinović, ECP, ECGP
Tel: +385 98 227662
Adresa e-pošte: lukamarinovic@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Jadran Morović, ECP
Tel: +385 1 4922307
Adresa e-pošte: jadran.morovic@zg.t-com.hr
Mjesto: Zagreb


Tomislav Rončević, ECP, ECGP
Tel: +385 91 2991 002
Adresa e-pošte: tomeroncevic@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Zdravko Bokulić, ECP,
Tel: +385 1 2314 403
Adresa e-pošte: zdravkobokulic@yahoo.com
Mjesto: Zagreb


Mijo Marić, ECP
Tel: +38591 1111954
Adresa e-pošte: mijo.maric4@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Mirjana Šprajc Bilen, ECP
Tel:
Adresa e-pošte: Mirjana.sprajc.bilen@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Hana Francetić Brčić, ECP, ECGP
Tel: +385994226729
Adresa e-pošte: hfrancet@inet.hr
Mjesto: Zagreb


Jasmina Sočković, ECP, ECGP
Tel: +385 91 227 4840
Adresa e-pošte: jasmina@pilgrim.hr
Mjesto: Zagreb


Ljiljana Igrić, ECP
Tel: +385 98 410 528
Adresa e-pošte: igriljiljana.igric@zg.htnet.hr
Mjesto: Zagreb


Andrijana Dominis, ECGP
Tel: +385 91 183-6902
Adresa e-pošte: andrijana.dominis@gmail.com
Mjesto: Biograd na Moru


Maja Stein, ECP
Tel: +38 598 1608 814
Adresa e-pošte: stein.maja@gmail.com
Mjesto: Zagreb


dr. Ljiljana Bastaić, ECP, IRT
Tel: +38 51 2323735
Adresa e-pošte: ljiljana.bastaic1@zg.t-com.hr
Mjesto: Zagreb


Ana MiličićHorvat, ECP
Tel: +385 91 1827 415
Adresa e-pošte: info@aha-savjetovanje.hr
Mjesto: Zagreb


Irena Čorko ECP
Tel: +385 98 1610477
Adresa e-pošte: irena.corko@gestalt-drustvo.hr
Mjesto: Zagreb


Lana Hrgovan ECP
Tel: +385 95 9065913
Adresa e-pošte: lana.hrgovan@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Zdenka Pantić, ECP
Tel: 091 5935 634
Adresa e-pošte: zpantic@yahoo.com
Mjesto: Zagreb


Ivan Vračić, ECP
Tel: +385 91/ 1793 363
Adresa e-pošte: ivan.vracic@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Zlatko Bastašić, ECP
Tel: +385 95 821 8049
Adresa e-pošte: zlatkokremok@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Branka Jakelić,ECP
Tel: +385 01 38 41 044
Adresa e-pošte: brankajakeliczg@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Jasna Burnać- Štefok, ECP
Tel: +385 01 4635 617
Adresa e-pošte: jasna.burnac-stefok@zg.t-com.hr
Mjesto: Zagreb


Bistra Đukić,ECP
Tel: +385 98 174 4567
Adresa e-pošte: bistra7591@gmail.com
Mjesto: Dubrovnik


Božena Razlog,ECP
Tel: +385 981681978
Adresa e-pošte: brazlog@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Tamara Hećimović, ECP
Tel: +385 01-3704060
Adresa e-pošte: tamara.hecimovic@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Mirjana Šimunović Škunca, ECP
Tel: +385 987 40038
Adresa e-pošte: mirjana.simunovic-skunca@zg.t-com.hr
Mjesto: Zagreb


Ivana Grabar, ECP
Tel: +385 95 908 0969
Adresa e-pošte: ivana.grabar@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Adrijana Košćec Bjelajac, ECP, ECGP
Tel: +385 1 8890 452
Adresa e-pošte: adrijana.koscec@gmail.com
Mjesto: Zagreb


Sandra Milotti Ašpan
Tel: +385 91 452 3350
Adresa e-pošte: savjetovaliste@zdravi-grad-porec.hr
Mjesto: Poreč


Tanja Dejanović Šagadin
Tel: +385 91 5494 023
Adresa e-pošte: tanjadsagadin@yahoo.co.uk
Mjesto: Zagreb